Spolupráce

Máte-li zájem o velkoobchodní odběr dřevěných lamel a obkladů WOOD COLLECTION, kontaktujte nás na +420 737 111 434 / oldrich.simek@woodcollection.cz nebo se zaregistrujte jako velkoobchodní odběratel.

Produkty od světového výrobce

Výrobky WOOD COLLECTION vyrábí světový STEGU, který je největším výrobcem betonových obkladů v Evropě. Původně rodinná firma je dnes, s 30 letou historií a tradicí známa v celé Evropě.

 

stojan-wood-collection

1. Skladová dostupnost výrobků

Všechny produkty jsou dostupné ve skladě výrobce s dodáním nejdéle do 14 dní.  

2. Vzorový stojan a propagační materiály

Prodávat lze tehdy, kdy máte „něco“ v ruce. Budete-li naším prodejcem, poskytneme vám propagační materiály jako vzorový stojan, katalogy, technické listy, certifikáty a montážní návody.

3. Certifikované výrobky

Výrobky WOOD COLLECTION mají certifikát typu CE a FSC, které umožnují produkt prodávat v celé Evropě.

4. B2B objednávkový systém

Po registraci a autorizaci je možné objednávky zasílat přes B2B online systém www.woodcollection.czMáte tak k dispozici přehled všech vašich objednávek, kde vidíte, v jakém stavu se nacházejí. Díky našemu systému je objednávka zboží jednoduchá, rychlá a přehledná.

5. XML export produktů pro váš e-shop

Máte e-shop a chcete produkty WOOD COLLECTION prodávat i na internetu. Dodáme vám kompletní dodavatelský xml export, který si napojíte na svůj systém a všechny obrázky, ceny a parametry se vám naplní do pár sekund.

6. Rozvoz zboží

Díky vlastnímu vozovému parku rozvážíme zboží našim partnerům či jejich zákazníkům do 14 dní od objednávky a to po celé České republice.

7. Sídlo a sklad distribuce v Praze

Praha je nejen srdcem Evropy, ale i srdcem WOOD COLLECTION v České republice. Více naleznete v kontaktech.