Pro partnery

Spolupráce

Máte-li zájem o velkoobchodní odběr dřevěných obkladů WOOD COLLECTION®, kontaktujte nás na info@woodcollection.cz nebo se zaregistrujte jako velkoobchodní odběratel.

 

prodávEJTE dřevěné obklady WOOD COLLECTION®

Výrobky WOOD COLLECTION® spadají pod výrobce STEGU®, který je jedním z největších producentů kamenných a dřevěných obkladů v Evropě. Původně rodinná firma s ručním zpracováním je dnes, s 20 letou historií a tradicí, známa v celé Evropě.

stojan-wood-collection 

1. Skladová dostupnost výrobků

Všechny obklady jsou ihned dostupné v centrálním skladě v Praze. V případě obkladů na objednávku je termín dodání do 14 dní od objednání.

 

2. VzorovÝ stojan a propagační materiály

Prodávat lze tehdy, kdy máte „něco“ v ruce. Budete-li naším prodejcem, WOOD COLLECTION® vám poskytne propagační materiály jako vzorový stojan do interiéru, katalogy, technické listy, certifikáty, montážní návody, billboardy, tužky, metry, trička, kalendáře a jiné.

 

3. Certifikované výrobky

Výrobky WOOD COLLECTION® mají certifikát typu CE a FSC, které umožnují produkt prodávat v celé Evropě.

 

4. B2B objednávkový systém

Po registraci a autorizaci je možné objednávky zasílat přes B2B online systém www.woodcollection.czMáte tak k dispozici přehled všech vašich objednávek, kde vidíte, v jakém stavu se nacházejí. Díky našemu systému je objednávka zboží jednoduchá, rychlá a přehledná.

 

5. XML export produktů pro váš e-shop

Máte e-shop a chcete produkty WOOD COLLECTION® prodávat i na internetu. Dodáme vám kompletní dodavatelský xml export, který si napojíte na svůj systém a všechny obrázky, ceny a parametry se vám naplní do pár sekund.

 

6. Rozvoz zboží

Díky vlastnímu vozovému parku rozvážíme zboží našim partnerům či jejich zákazníkům do 1 – 3 dnů od objednávky a to po celé České republice.

 

7. Sídlo a sklad distribuce WOOD COLLECTION® v Praze

Praha je nejen srdcem Evropy, ale i srdcem WOOD COLLECTION® v České republice. Sídlo distribuce i centrální sklad naleznete v kontaktech.

 

3 položek celkem