Pro partnery

Velkoobchodní spolupráce (B2B)

Spolupracujte s námi a využijte všech výhod, které nabízí naše široká škála produktů WOOD COLLECTION. Naše velkoobchodní partnerství je navrženo tak, aby bylo co nejefektivnější, transparentní a výhodné pro obě strany. 

Máte-li zájem stát se naším velkoobchodním odběratelem nebo provizním partnerem, neváhejte nás kontaktovat nebo se zaregistrujte přímo na našem webu. Po dokončení registrace vás budeme co nejdříve kontaktovat s dalšími informacemi.

 

Oldřich Šimek

obchodní zástupce

velkoobchodní spolupráce, poradenství, katalogy, vzorování, reklamace

+420 737 111 434 | oldrich.simek@woodcollection.cz

 

Nabízíme dvě atraktivní formy partnerství, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým obchodním modelům a potřebám. Ať už jste truhlář, designér interiérů, architekt nebo prodejce nábytku, máme pro vás připravené možnosti, jak společně růst a prosperovat.

Vyberte si formu spolupráce, která vám nejlépe vyhovuje, a staňte se součástí naší rostoucí komunity partnerů.

Provizní partner

  • Stáváte se součástí našeho provizního programu a získáváte provize z prodeje našich produktů. Ideální pro ty, kteří chtějí maximalizovat svůj zisk s minimálními náklady. Více informací

Velkoobchodní odběratel

  • Nabízíme vám možnost stát se naším velkoobchodním partnerem s řadou výhod, jako jsou atraktivní rabaty, marketingová podpora a rychlá dodávka zboží. Ideální pro firmy, které chtějí rozšířit svůj sortiment o kvalitní dřevěné obklady a lamely.

 

Proč spolupracovat s WOOD COLLECTION?

Rychlá skladová dostupnost

  • Všechny produkty jsou dostupné ve skladě výrobce s dodáním nejdéle do 14 dní.

 

Marketingová podpora

  • Jako naši partneři získáte přístup k široké škále marketingových materiálů, včetně vzorových stojanů, katalogů, technických listů a certifikátů.

 

Certifikovaná kvalita

  • Naše produkty jsou certifikovány dle norem CE a FSC, které je umožnují prodávat po celé Evropě s důvěrou v jejich kvalitu.

 

Efektivní B2B objednávkový systém

  • Po registraci a autorizaci získáte přístup k našemu B2B systému, kde můžete snadno a rychle spravovat vaše objednávky.

 

Snadná integrace do vašeho e-shopu

  • Pro ty, kteří provozují e-shop, nabízíme XML export produktů, který vám umožní snadno integrovat naše produkty do vašeho online obchodu.

 

Spolehlivý rozvoz zboží

  • S naším vlastním vozovým parkem garantujeme rychlou a spolehlivou dodávku zboží po celé České republice.

 

Centrální sídlo a sklad v Praze

  • Náš centrální sklad a sídlo v Jesenici na okraji Prahy nám umožňuje efektivní distribuci a rychlou reakci na vaše potřeby. Více naleznete v kontaktech.
5 položek celkem