Neohodnoceno

Dřevěný obklad TAVOLA CARBON

Dřevěný obklad TAVOLA CARBON byl navržena s ohledem na milovníky interiérových trendů. Dokonalá černá barva se strukturou dřeva a elegantním tvarem dokonale ladí s výraznou bílou i tmavými barvami. Balení obsahuje panely dvou tvarů, což umožňuje dosáhnout dokonale sladěného vzoru s úžasným trojrozměrným efektem. Panely lze uspořádat jak horizontálně, tak vertikálně, což poskytuje volnost uspořádání.

Skladem do 14 dní u vás
Kód: 5907762312493
955 Kč / balení 789 Kč bez DPH
Kategorie: Dřevěné obklady do interiéru
Záruka: 2 roky
Obsah balení: 0,48 m²
Hmotnost / m²: 8 kg
? Rozměr obkladu: 780 x 190 x 12 - 20 mm
Počet ks v balení: 4 ks
Materiál: dřevo
Typ dřeva: mix
Impregnováno: ano
Použití: interiér

Dřevěný obklad TAVOLA CARBON je perfektní volbou pro všechny, kteří hledají dokonalý interiérový vzhled. S ohledem na nejnovější interiérové trendy byl tento obklad navržen s kombinací černé barvy a přirozeného vzhledu dřeva, který dokonale ladí s jakýmikoliv odstíny, ať už jde o výraznou bílou nebo tmavé barvy. Každé balení obsahuje panely dvou tvarů, což umožňuje dosáhnout dokonale sladěného vzoru s úžasným trojrozměrným efektem. Panely lze uspořádat jak horizontálně, tak vertikálně, což poskytuje volnost uspořádání.

Obklad TAVOLA CARBON se skládá ze čtyř panelů o rozměru 780 x 190 x 12 mm a celkově tvoří 0,48 m². Je vyroben z kvalitního dřeva s mixem druhů a impregnován pro zlepšení odolnosti proti vodě a hnilobě. Hmotnost jednoho metru čtverečního je 8 kg, což znamená, že se jedná o kvalitní a robustní produkt. Tento dřevěný obklad je určen pouze pro interiér a pomůže vám dosáhnout dokonalého vzhledu vašeho bytu nebo domu.

 

TIP: Obklady TAVOLA CARBON nedoporučujeme montovat do místností se zvýšenou vlhkostí vzduchu.

 

wc_a_linea-03

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: