Dřevěný obklad QUADRO 3

Surový štípaný povrch borovicového dřeva namořeného do medového odstínu je charakterizujícím znakem dřevěných obkladů QUADRO 3. Obklady jsou ideálním doplňkem v interiéru, kam je zapotřebí dodat trochu venkovského provence stylu.

do 14 dní
Kód: 5907762300803
Značka: STEGU
1 038 Kč / balení 858 Kč bez DPH
Kategorie: Dřevěné obklady
Záruka: 2 roky
Obsah balení: 0,58 m²
Hmotnost: 6,03 kg/m²
? Rozměr obkladu: 380 x 380 x 6 - 14 mm
Počet obkladů v balení: 4 ks
? Počet balení na paletě: 90 balení
Materiál: dřevo
Typ dřeva: borovice
Impregnováno: ano
Použití: interiér

linie čtverce s designem provence stylu

Dřevěné obklady QUADRO  z kolekce WOOD COLLECTION® jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou STEGU®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Dřevěné panely QUADRO jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn.

 

štípaný povrch obkladu s originální strukturou

 

Obklady jsou vyrobeny z přírodní borovice, která je namořena do světle hnědého odstínu. Obklady jsou i naimpregnovány a chrání tak dřevo před napadením houbami a plísněmi. Jednotlivé  čtvercové prvky jsou přilepeny k pevné černé textilní tkanině. Každý obkladový panel má svůj jedinečný vzor a originální vzhled. Výhodou obkladů QUADRO je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž. Obklady QUADRO můžeme použít jako stolové desky pokryté dekorativním sklem, součást podlahy v obývacím pokoji a pro mnohé další designové dekorace.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí dřevěné obklady QUADRO k předním obkladovým prvkům. Kontrast kresby a barvy dřeva s černým podkladem zaujme každého milovníka přírodních materiálů a vytvoří příjemnou a originální atmosféru.

 

Obklady QUADRO nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

 

quadro-rozmerquadro-baleni-2

Zpět do obchodu