Dřevěný obklad CUBE 2

Dřevěný dekorativní obklad CUBE 2 je vyroben z bukových špalíčků, které jsou napuštěny ochranným olejem. Kombinací pravidelného tvaru čtverce a obdélníku je zajištěna jednoduchá designová linie vyznačující se v dobách kubismu.

Skladem do 14 dní u vás
Kód: 5907762305587
794 Kč / balení 656 Kč bez DPH
Kategorie: Dřevěné obklady do interiéru
Záruka: 2 roky
Obsah balení: 0,47 m²
Hmotnost: 7,45 kg/m²
? Rozměr obkladu: 343 x 343 x 7 - 13 mm
Počet obkladů v balení: 4 ks
? Počet balení na paletě: 120 balení
Materiál: dřevo
Typ dřeva: buk
Impregnováno: ano
Použití: interiér

Design s nádechem kubistické architektury

Dekorativní dřevěné panely CUBE jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Všechny výrobky WOOD COLLECTION jsou vyrobeny s nejvyšší kvalitou za využití inovativních ekologických technologií.

Obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Dřevěné panely CUBE jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn.

Přírodní dřevo s MINIMALISTICKOU strukturou

Obklady jsou vyrobeny z přírodního pařeného buku, který je naolejován. Jednotlivé čtvercové a obdélníkové části stejných rozměrů, ale různé tloušťky jsou přilepeny k černé textilní tkanině. Každý obkladový panel má svůj jedinečný vzor a originální vzhled. Výhodou obkladů CUBE je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž. Obklady CUBE můžeme použít pro různé možnosti designové dekorace.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí dřevěné obklady CUBE k předním obkladovým prvkům. Kresba a barva dřeva zaujme každého milovníka přírodních materiálů a vytvoří příjemnou a originální atmosféru.

 

TIP: Obklady CUBE nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

 

cube-2-rozmercube-baleni-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: