Dřevěný obklad PURE

Dřevěné obklady PURE jsou zajímavé svým minimalistickým kulatým tvarem a kresbou přírodního dřeva, která kontrastuje na černé podkladové desce. Obklad je velmi zajímavým doplňkem v interiéru, do kterého vám přinese nevšední designem syrové Skandinávie.

do 14 dní
Kód: 5907762302395
Značka: STEGU
1 038 Kč / balení 858 Kč bez DPH
Kategorie: Dřevěné obklady - navrženo přírodou
Záruka: 2 roky
Obsah balení: 0,58 m²
Hmotnost: 17,07 kg/m²
? Rozměr obkladu: 760 x 380 x 33 mm
Počet obkladů v balení: 2 ks
? Počet balení na paletě: 45 balení
Materiál: dřevo
Typ dřeva: borovice, smrk, bříza, buk, olše
Impregnováno: ano
Použití: interiér

kulatý design s nádechem syrové skandinávie

Dekorativní dřevěné panely PURE z kolekce WOOD COLLECTION® jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou STEGU®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Dřevěné panely PURE jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn.

 

Přírodní impregnované dřevo s originální strukturou

 

Obklady jsou vyrobeny z přírodních dřevin (borovice, smrk, bříza, buk a olše), které jsou naimpregnovány a chrání tak dřevo před napadením houbami a plísněmi. Jednotlivé kulaté části různých velikostí jsou přilepeny k černé MDF desce o síle 1 cm. Každý obkladový panel má svůj jedinečný vzor a originální vzhled. Výhodou obkladů PURE je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž. Obklady PURE můžeme použít jako stolové desky pokryté dekorativním sklem, součást podlahy v obývacím pokoji a pro mnohé další designové dekorace.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí dřevěné obklady PURE k předním obkladovým prvkům. Kontrast kresby a barvy dřeva s černým podkladem zaujme každého milovníka přírodních materiálů a vytvoří příjemnou a originální atmosféru.

 

Obklady PURE nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

 

pure-rozmerypure-baleni

Montáž dřevěného obkladu PURE