Novinka

Dřevěný obklad PIXEL

5907762300841
Neohodnoceno

Kontrast bukového olejovaného dřeva s černou barvou podkladové desky je charakteristickým znakem pro dřevěné obklady PIXEL. Nevšední moderní design v kombinaci s přírodními materiály zaručuje dokonalý dekorativní efekt obložené stěny.


  • 858 Kč bez DPH
  • do 14 dní
1 038 Kč / balení
Kategorie: Dřevěné obklady - navrženo přírodou
Záruka: 2 roky
Obsah balení: 0,58 m²
Hmotnost: 7,76 kg/m²
Rozměr obkladu: 760 x 380 x 11 - 13 mm
Počet obkladů v balení: 2 ks
Počet balení na paletě (?): 60 balení
Materiál: dřevo
Typ dřeva: buk
Impregnováno: ano
Použití: interiér
 

NADČASOVÝ MODERNÍ DESIGN

Dekorativní dřevěné panely PIXEL z kolekce WOOD COLLECTION® jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou STEGU®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Dřevěné panely PIXEL jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn.

 

Přírodní PAŘENÝ BUK s originální strukturou

 

Obklady jsou vyrobeny z přírodního pařeného buku, který je napuštěn olejem a chrání tak dřevo před napadením houbami a plísněmi. Jednotlivé kulaté části různých velikostí jsou přilepeny k černé MDF desce o síle 0,5 cm. Každý obkladový panel má totožný vzor a vzhled. Výhodou obkladů PIXEL je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž. Obklady PURE můžeme použít jako stolové desky pokryté dekorativním sklem, součást podlahy v obývacím pokoji a pro mnohé další designové dekorace.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí dřevěné obklady PIXEL k předním obkladovým prvkům. Kontrast kresby a barvy dřeva s černým podkladem zaujme každého milovníka přírodních materiálů a vytvoří příjemnou a originální atmosféru.

 

Obklady PIXEL nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

 

pixel-rozmerpixel-baleni-2

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.