Dřevěný obklad CUBE 1

Dřevěné obkladové panely CUBE 1 jsou vyrobeny z přírodního bukového dřeva, které je napuštěno ochraným olejem. Jednotlivé čtvercové fragmenty jsou symbolem čisté pravidelné linie a jednoduchého designu v duchu kubistické architektury.

do 14 dní
Kód: 5907762305570
Značka: STEGU
841 Kč / balení 695 Kč bez DPH
Kategorie: Dřevěné obklady - navrženo přírodou
Záruka: 2 roky
Obsah balení: 0,47 m²
Hmotnost: 7,45 kg/m²
? Rozměr obkladu: 343 x 343 x 7 - 13 mm
Počet obkladů v balení: 4 ks
? Počet balení na paletě: 120 balení
Materiál: dřevo
Typ dřeva: buk
Impregnováno: ano
Použití: interiér

design s nádechem kubistické architektury

Dekorativní dřevěné panely CUBE z kolekce WOOD COLLECTION® jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou STEGU®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Dřevěné panely CUBE jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn.

 

Přírodní dřevo s MINIMALISTICKOU strukturou

 

Obklady jsou vyrobeny z přírodního pařeného buku, který je naolejován. Jednotlivé čtvercové části stejných rozměrů, ale různé tloušťky jsou přilepeny k černé textilní tkanině. Každý obkladový panel má svůj jedinečný vzor a originální vzhled. Výhodou obkladů CUBE je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž. Obklady CUBE můžeme použít pro různé možnosti designové dekorace.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí dřevěné obklady CUBE k předním obkladovým prvkům. Kresba a barva dřeva zaujme každého milovníka přírodních materiálů a vytvoří příjemnou a originální atmosféru.

 

Obklady CUBE nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

 

cube-1-rozmercube-baleni-1