Novinka

Dřevěný obklad AXEN 2

5907762300766
5 hodnocení
Efekt lupa
  • 1 z 3

Dřevěné dekorativní obkladové panely AXEN 2 charakterizuje drsný štípaný povrch borovicového dřeva ve formě obdélníkových pásků. Obklady jsou namořeny do světle hnědé barvy, která působí velmi zajímavým dojmem.


  • 873 Kč bez DPH
  • do 14 dní
1 056 Kč / balení
Kategorie: Dřevěné obklady - navrženo přírodou
Záruka: 2 roky
Obsah balení: 0,59 m²
Hmotnost: 7,80 kg/m²
Rozměr obkladu (?): 780 x 190 x 6 - 17 mm
Počet obkladů v balení: 4 ks
Počet balení na paletě (?): 75 balení
Materiál: dřevo
Typ dřeva: borovice
Impregnováno: ano
Použití: interiér
 

ŠTÍPANÉ DŘEVĚNÉ OBKLADY DO INTERIÉRU

Dřevěné obklady AXEN dodají vašemu interiéru zajímavý design a styl. Všechny výrobky v kolekci WOOD COLLECTION® jsou vyrobeny pod značkou STEGU®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obklady působí jako výjimečný designový doplněk a dokonale ladí s přírodními podlahami a moderním nábytkem. Dřevěné dekorativní obklady AXEN jsou výzvou pro představivost všech architektů a designérů.

 

surový mořený povrch s obdélníkovou strukturou

 

Obklady jsou vyrobeny z přírodního borovicového dřeva, které je namořeno do hnědého odstínu. Obklady jsou zároveň i naimpregnovány a chrání tak dřevo před napadením houbami a plísněmi. Jednotlivé obdélníkové části jsou přilepeny k černé textilní tkanině, která je velmi pružná a pevná. Každý obkladový panel má svůj jedinečný vzor a originální vzhled. Výhodou obkladů AXEN je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí dřevěné obklady AXEN k předním obkladovým prvkům. Štípaný povrch dřeva zaujme každého milovníka přírodních materiálů a vytvoří příjemnou a originální atmosféru.

 

Obklady AXEN nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

 

axen-rozmeraxen-baleni-1

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.